Jesteśmy z Wami już od 12 lat.

Marka INTERNEC powstała w 2008 roku. Zaczynając, postawiliśmy przed sobą 3 cele, które konsekwentnie, od kilkunastu lat, realizujemy.
1. Utrzymanie pełnej, ciągłej dostępności urządzeń z naszej oferty. To urządzenie ma czekać na nabywcę, a nie odwrotnie.
2. Dostarczenie użytkownikowi pełnej, kompleksowej oferty niezawodnego sprzętu, możliwie prostego w instalacji, konfiguracji i codziennej eksploatacji.
3. Zapewnienie użytkownikom pełnego wsparcia technicznego od instalacji, poprzez konfigurację, na bieżącym użytkowaniu skończywszy.

Minione lata pokazały, że to dobra strategia. Marka INTERNEC rozwija się, żyje, zdobywając coraz większe grono zadowolonych klientów. Sprzedaliśmy dziesiątki tysięcy kamer, rejestratorów, switchy, po które nasi klienci chętnie wracając. Dla wielu z Was jesteśmy dostawcą pierwszego wyboru – co ogromnie nas cieszy i daje nam ogromną satysfakcję z pracy, którą wykonujemy dla Was.

Chcąc rozwijać się dalej, podjęliśmy decyzję o znaczącym poszerzeniu oferty. Od teraz możecie Państwo zaopatrzyć się również w wideodomofony naszej marki. Oddajemy te produkty w Wasze ręce, z pełnym przekonaniem, że znajdą wielu zadowolonych odbiorców.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, zadawania pytań, składania zamówień. Jesteśmy do Waszej dyspozycji.